Elindult a Flickr fotó megosztó oldalon a contrailspotting.com csoport. Ide várjuk a jól sikerült áthaladós fotóitokat.

Szerző Téma: Aug.20.-ai előkészületi repülés Pest felett.  (Megtekintve 2131 alkalommal)

Nem elérhető Bő ing

Aug.20.-ai előkészületi repülés Pest felett.
« Dátum: 2007. Augusztus 16. - 21:36:53 »
Nem tudom,látta-e valamelyikőtök a mai airshow-t Budapest felett?A huszadikai parádéra való felkészülés jegyében jöttek ma a HuAFgépek a főváros fölé.Én sajnos csak egy Olympus C720UZ-vel vadásztam rájuk kézből az újpalotai ablakomból.
Volt An26-Alba,Mi 24,An26-MiG29,meg egy ötös Gripen kötelék.
Látványosak voltak,ahogy bejöttek a Gellérthegy irányából,aztán végig a Duna fölött,Óbudánál egy balfordulóval visszakanyarodtak,volt mégegy ugyanilyen kör,aztán eltüntek Kecskemét felé...
« Utoljára szerkesztve: 2007. Augusztus 16. - 21:38:34 írta Bő ing »

Nem elérhető BJani

Re: Aug.20.-ai előkészületi repülés Pest felett.
« Válasz #1 Dátum: 2007. Augusztus 17. - 00:06:37 »
Nem tudom,látta-e valamelyikőtök a mai airshow-t Budapest felett?A huszadikai parádéra való felkészülés jegyében jöttek ma a HuAFgépek a főváros fölé.Én sajnos csak egy Olympus C720UZ-vel vadásztam rájuk kézből az újpalotai ablakomból.
Volt An26-Alba,Mi 24,An26-MiG29,meg egy ötös Gripen kötelék.
Látványosak voltak,ahogy bejöttek a Gellérthegy irányából,aztán végig a Duna fölött,Óbudánál egy balfordulóval visszakanyarodtak,volt mégegy ugyanilyen kör,aztán eltüntek Kecskemét felé...

Én csak az An-ok hangját hallottam, ill az 5 Gripent láttam. Későn értem fel a tetőre, ill. kissé messze lakom a belvárostól. :-)

A 4 Mi-24 Főnix 1-4 , a Gripenek Titán 1 hívójellel tolták. 7 perc volt MOLNAR-tól LHKE közeléig a menetidő. :-))
A Mi-24-esek Albertirsa tájékán szétváltak a kötelékből a sötétedés miatt.

Nem elérhető Night Gardener

Re: Aug.20.-ai előkészületi repülés Pest felett.
« Válasz #2 Dátum: 2007. Augusztus 17. - 01:26:41 »
Láttam én is őket viliből. Rögtön kaptam is két telót, hogy mi volt ez. Na nem mintha tudtam volna.  :) Viszont szép volt az a sok helikopter.

Nem elérhető Bő ing

• ATC-s felhasználó
  • Total likes: 29
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Böngésző:
  • Chrome 67.0.3396.87 Chrome 67.0.3396.87
Re:Aug.20.-ai előkészületi repülés Pest felett.
« Válasz #3 Dátum: 2018. Június 24. - 16:59:35 »
A mai RBAR-re benézett a pápai C17,Palotáról így nézett ki,szépen műrepülték.