Elindult a Flickr fotó megosztó oldalon a contrailspotting.com csoport. Ide várjuk a jól sikerült áthaladós fotóitokat.

Szerző Téma: Új SBS projekt  (Megtekintve 19831 alkalommal)

Nem elérhető Erno83

Re: Új SBS projekt
« Válasz #45 Dátum: 2010. Június 28. - 10:36:57 »
A flightradar24 kitűnően működik,köszönöm a tippet ;D.Sikerült is két gépet megnéznem.Már csak egy komolyabb távcsövet kell beújítanom és minden szuper lesz.
Hali!!

Nem elérhető b21

« Válasz #46 Dátum: 2010. Június 28. - 11:04:06 »
 ;)

Nem elérhető Erno83

« Válasz #47 Dátum: 2010. Június 28. - 15:22:09 »
Ja,és még egy kérdés...A gépek mellé ad egy számot,gondolom járatszám(pl.:BAW876).Nos ezekről,hogyan tudom meg,hogy milyen gépről is van szó?Beírtam a keresőbe ezeket a számokat,a legtöbb esetben ki is derült,hogy melyik járatról van szó,de nincs egy oldal ahol ennek utána lehetne nézni pontosabban?

Nem elérhető GRAFI

• ATC-s felhasználó
  • Total likes: 0
  • Play Like A Champion Today
    • Pencil Of Nature
« Válasz #48 Dátum: 2010. Június 28. - 15:37:15 »
Ja,és még egy kérdés...A gépek mellé ad egy számot,gondolom járatszám(pl.:BAW876).Nos ezekről,hogyan tudom meg,hogy milyen gépről is van szó?Beírtam a keresőbe ezeket a számokat,a legtöbb esetben ki is derült,hogy melyik járatról van szó,de nincs egy oldal ahol ennek utána lehetne nézni pontosabban?

Ha a flightradar24-en nézed, ott a gépre rákattintva oldalt kiír egy csomó infót. pl. hívójel, magasság, sebesség, irány, géptipus.....

Nem elérhető Erno83

« Válasz #49 Dátum: 2010. Június 29. - 07:40:04 »
Köszönöm,nagyon sokat segítettél!Az a kis ablak nekem valamiért zárva volt és azért nem láttam az adatokat.Mondtam,hogy kezdő vagyok :D
Még egyszer köszi!

Üdv!