Elindult a Flickr fotó megosztó oldalon a contrailspotting.com csoport. Ide várjuk a jól sikerült áthaladós fotóitokat.

Szerző Téma: VQ-BFX  (Megtekintve 3520 alkalommal)

Nem elérhető PapaZulu

Re: VQ-BFX
« Válasz #15 Dátum: 2010. Január 12. - 12:50:28 »
Tobb felvetel keszul, de nem M hanem Av modban.

Ezen most meglepődtem. Azt hittem, hogy ilyen fotót M módban érdemes (lehet) készíteni. Jó, hogy leírtad mit-mivel csináltál, legalább tanulunk belőle.  ;)

Nem elérhető Gabor

« Válasz #16 Dátum: 2010. Január 12. - 13:38:12 »
Repulos fotokat akkor csinalok m modban ha a hatter dinamikusan valtozik es emiatt a fenymero belezavarodik a feladataba. Legtobbszor av es exp kompenzacio a nyero beallitas. Ha a tema statikus akkor mindegy hogy en allitok-e be egy zarsebit vagu a gep altal javasoltat az exp kompenzacioval modositom. Az iso es rekesz ertekekkel viszont sokat jatszom, tobb kombinaciot is ki szoktam probalni. Ezek allvanyos fotok, nem nagyon kellett gondolkodni :-)

Nem elérhető Tomi (SK)

« Válasz #17 Dátum: 2010. Január 12. - 13:51:15 »
Legtobbszor av es exp kompenzacio a nyero beallitas.

Altalaban en is A modban fotozom. Allitsa szepen az idot, de a rekeszt, WBt es az ISOt en szabom meg. Ritkan hasznalok M modot, nagyobbreszt esti fotoknal.

Nem elérhető Tomi (SK)

« Válasz #18 Dátum: 2010. Január 12. - 14:00:29 »
Egyebkent szamomra beallitasok szempontjabol ez a kep nagyon erdekes. Gondolom ez M modban keszult.

http://www.airliners.net/photo/KLM---Royal/Boeing-777-306-ER/1599546/L/

Nem elérhető Lacus

« Válasz #19 Dátum: 2010. Január 12. - 14:30:25 »
Brutális!!!

Gabi!Ha minden igaz holnap megy LGG-be az An-225...
Én hallottam félre,tényleg HHN az úticél,csak egyik barátom említette LGG-t is és azzal összekevertem,elnézést a szelektív fülemért...